Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkolenia baristyczne

2020-09-09
Szkolenia baristyczne

Szukasz kogoś kto wyszkoli Ciebie czy Twój personel? Dobrze trafiłeś. Zaparzymy.pl to firma prowadząca szkolenia baristyczne na terenie całej Polski. Współpracujemy z wieloma lokalami, szkołami czy osobami prywatnymi. Możemy pochwalić się już sporym doświadczeniem w zakresie szkoleń.

Zapisz się na Kurs Baristyczny!

Ważne jest też, aby uświadomić sobie jak ważne są kursy. Inwestując tysiące złotych w nowy sprzęt, ekspresy, młynki itp., wydając duże środki na dobrej jakości ziarno, a nie inwestując w szkolenie popełnia się ogromny błąd. Dobra kawa to nie tylko, sprzęt czy ziarno. Tak samo ważna jest ręka, która tę kawę będzie przygotowywać. Szkolenie baristyczne to inwestycja na lata, inwestycja w człowieka i przyszłych klientów.

Nasze szkolenia są nastawione przede wszystkim na praktykę. Pomożemy zgłębić procesy parzenia kawy w profesjonalnych ekspresach ciśnieniowych czy też za pomocą coraz bardziej popularnych metod alternatywnych. Dobry wyszkolony barista jest jak artysta - zaczaruje klientów i da im możliwość rozsmakowania się w kawie.

Szkoła baristów
Kurs baristy

Pochodzimy z województwa podkarpackiego, ale kursy baristyczne wykonujemy na terenie całej Polski z dojazdem do klienta. Jesteście zainteresowani kursami parzenia kawy? Prosimy o wiadomość na adres biuro@zaparzymy.pl lub telefonicznie 507 490 250.

Powołaj się na ogłoszenie ze strony zaparzymy.pl .

Szkolenie barmańskie Master Monin

Szkolenia Monin
Szkolenia Master Monin

Zaparzymy.pl jako dystrybutor marki MONIN zaprasza do nowego studio MONIN w Krośnie. Szkolenia prowadzone są przez pracowników firmy Monin. Szczegóły i zapisy poniżej:

https://www.scmpoland.pl/monin/#szkolenia

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia baristyczne i barmańskie!

Certyfikaty i dyplomy naszych baristów

Certyfikat SCA Barista Skills Intermediate
Dyplom SCA Brewing Intermediate
pixel