Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności

Płatności w sklepie Zaparzymy.pl obsługiwane są w systemie IdoPay.

Blik

Dokonaj szybkiej płatności bezgotówkowej za pomocą BLIK, najbardziej innowacyjnego sposobu płatności online w naszym kraju, z którego mogą korzystać użytkownicy urządzeń mobilnych. Wpisz sześciocyfrowy kod dostępny w mobilnej aplikacji w Twoim smartfonie, następnie potwierdź i gotowe. Płatność będzie zakończona w kilka sekund, a potwierdzenie otrzymasz na maila.

Płatności ekspresowe PayByLink

To najchętniej wybierana forma płatności online w Polsce, posiada natychmiastowe księgowanie. Zapłać za swoje zakupy szybkim przelewem, bez logowania się do swojego banku. To bezpieczne i szybkie rozwiązanie, dzięki któremu w kilka sekund zapłacisz za swoje zakupy, a potwierdzenie od razu dostaniesz na maila. Skorzystaj z listy dostępnych banków, która będzie widoczna podczas płatności.

Lista obsługiwanych banków

Alior Bank S.A. (Płacę z Alior Bankiem)
Bank BPS
Bank Millennium
Bank Pekao S.A (Pekao24Przelew)
Bank Pocztowy
BNP Paribas
BOŚ Bank
Citibank Handlowy S.A. (Płacę z Citi Handlowy)
Credit Agricole
Getin Bank
IdeaBank
ING Bank Śląski
Inteligo (Płacę z Inteligo)
PKO Bank Polski S.A. (iPKO)
mBank (mTransfer)
Nest Bank
Noble Bank
Pay Way Toyota Bank
PBS Bank
PeoPay
Invest-Bank S.A.
Santander Bank Polska
SGB
SKOK

Karty płatnicze

Płatność kartą płatniczą to również bardzo bezpieczne rozwiązanie, obsługiwane przez zaufanych operatorów. Jest szybkie i proste. W wyświetlającym się formularzu wpisz swój adres e-mail, dane właściciela karty oraz numer swojej karty płatniczej lub kredytowej, następnie potwierdź kodem CVV lub CVC znajdującym się na odwrocie karty i gotowe. Potwierdzenie transakcji oczywiście otrzymasz na maila.

MasterCard
Visa

Apple Pay

Wybierz usługę Apple Pay, następnie zostaniesz przekierowany na stronę operatora płatności z domyślnie zaznaczonym polem Apple Pay. Potwierdź transakcję, skanując odcisk palca lub twarz.

Google Pay

Jeśli chcesz skorzystać z metody płatności Google Pay, zaznacz tą płatność, a następnie zaloguj się na swoje konto Google i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

Płatności ratalne

Kup teraz, zapłać za 30 dni to nowoczesna forma płatności odroczonej, która pozwoli Ci zrobić zakupy nawet do 1000 zł bez konieczności opłacenia ich od razu. Wybierz tę formę płatności, a zostaniesz przekierowany na stronę PayPo, gdzie po podaniu swoich danych (numeru PESEL) będziesz mógł dokonać zakupów nie płacąc za nie w danym momencie. To PayPo zapłaci za Ciebie, a Ty będziesz mógł spłacić należność nawet do 30 dni.

Przelew zwykły

Możesz także skorzystać ze zwykłego przelewu. Podczas składania zamówienia zostanie wygenerowany druczek, na którym znajdziesz wszelkie dane potrzebne do dokonania płatności za zakupy. Możesz go wydrukować i udać się do banku lub przepisać dane do formularza płatności online w swoim banku. Księgowanie w przypadku tej formy trwa nieco dłużej niż przy szybkim przelewie i BLIKu.

Dane do przelewu:
Zaparzymy.pl Paulina Kunciw
ul. Żółkiewskiego 104A
38-400 Krosno

Przelew na konto mBank S.A.
95114020040000310282510716
SWIFT/BIC - BREXPLPWMBK

Nr konta do przelewów zagranicznych w EURO:
PL79 1140 2004 0000 3112 1761 9619
SWIFT/BIC - BREXPLPWMBK

Pobranie

Jest to tradycyjny sposób płatności, który istnieje od dziesiątek lat. Obecnie coraz rzadziej się go używa, ale wciąż jest dostępny dla osób, które nie chcą lub nie mogą korzystać z płatności online. Możesz zapłacić gotówką lub kartą kurierowi, jeśli taka opcja jest dostępna u danego przewoźnika, gdy odbierasz paczkę.

Karta podarunkowa

Płatność kartą podarunkową jest bardzo prosta. W momencie płatności wystarczy zaznaczyć opcję "Karta podarunkowa" i w okienku wpisać numer i pin karty, a kwota z karty pokryje koszt zakupu. W przypadku gdy kwota zakupów będzie większa jak kwota na karcie podarunkowej, to będziesz mógł dopłacić różnicę między kwotą na karcie a kwotą do zapłaty wybierając inną formę zapłaty.

Kredyt kupiecki

Kredyt kupiecki (faktura z terminem płatności) - to forma płatności dla firm i instytucji. Tą formę zapłaty należy wcześniej uzgodnić z obsługą sklepu kontaktując się pod numerem 785 432 785 lub e-mail: sklep@zaparzymy.pl

pixel