Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kawa Krośnieńska

( ilość produktów: 3 )

Kawa Krośnieńska jest jak nasze miasto … Urzekająca, przyjemna, o wyrazistym charakterze, jak dobry przyjaciel pomoże przetrwać trudny dzień. Jej nuty smakowe, jak krośnieńskie krajobrazy, wywołują błogi uśmiech na twarzy.

Szukaliśmy ziaren, które najbardziej pasowałyby do miasta Krosna. Kompozycja, która chodziła nam po głowie to obserwacja preferencji klientów oraz nasze wieloletnie doświadczenie.

Kawa Krośnieńska to wyrazisty aromat, słodycz, czekoladowy smak, przyjemne nuty kwiatów i leciutko wyczuwalna przyjemna kwasowość. Dodatkowo zależało nam też na tym, by kawa ta miała moc - tak jak moc ma to miasto!

I tak udało nam się skomponować i znaleźć w ziarnach wszystkie elementy naszej układanki. Kawa Krośnieńska to mieszanka 80% arabiki i 20% robusty. Ziarna wykorzystane do stworzenia Kawy Krośnieńskiej pochodzą z Ameryki południowej oraz Azji. Jak na ziarna z Ameryki południowej przystało jest słodycz, jest aromat i są przyjemne czekoladowe nuty. Mocy dodają mieszance azjatyckie ziarna, a ich przyjemna kwiatowa słodka woń urzeka jeszcze zanim zdążysz ją zaparzyć.

Podsumowując to kawa jest jak nasze miasto ? Urzekająca, przyjemna, o wyrazistym charakterze, jak dobry przyjaciel pomoże przetrwać trudny dzień. Jej nuty smakowe, jak krośnieńskie krajobrazy, wywołują błogi uśmiech na twarzy.

pixel