Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dostawa i czas realizacji

Koszty wysyłki

W przypadku naszych usług priorytetem jest zapewnienie jakościowego opakowania i bezpiecznej dostawy Państwa zakupów
Korzystamy z usług sprawdzonych przewozników. Bardzo ważna jest dla nas jakość opakowania, w którym wysyłamy Państwa towar. Każda przesyłka jest ubezpieczona i monitorowana do chwili dostawy do Państwa rąk.

Koszt dostawy pokrywa zamawiając a wynosi on:

DPD

18,00 PLN - przesyłka kurierska (po uiszczeniu wpłaty)
20,22 PLN - przesyłka kurierska pobraniowa (płatność za pobraniem)
17,60 PLN - DPD Odbiór w punkcie

InPost kurier:

16,00 PLN - przesyłka kurierska (po uiszczeniu wpłaty)
20,90 PLN - przesyłka kurierska pobraniowa (płatność za pobraniem)

Paczkomaty InPost:

15,00 PLN - przesyłka kurierska (po uiszczeniu wpłaty)

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy w naszym magazynie pod adresem 38-400 Krosno, ul. Żółkiewskiego 104A, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 16. Odbiur zamówienia będzie możliwy po otrzymaniu emaila z informacjią że zamówienie zostało spakowane.

Darmowa wysyłaka

Dla każdego zamówienia powyżej 199 PLN nie zostaje naliczona opłata za wysyłkę kurierem.

Dodatkowa informacja

Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia. Zaraz po odebraniu paczki przez kuriera, klient otrzymuje e-mail z naszego sklepu z informacją o wysyłce, a także numerem nadania. Aktualną lokalizację paczki można również znaleźć podając numer nadania w formularzu na stronie www kuriera. Formularz znajduje się na stronach: DPD i Inpost

Doręczenie przesyłki

Przesyłka dostarczana jest na podany w zamówieniu adres do wysyłki. Doręczenie następuje w 95% kolejnego dnia roboczego od momentu odebrania przesyłki przez kuriera z naszego sklepu. W przypadku nie zastania przez kuriera DPD lub Inpost odbiorcy pod wskazanym adresem odbioru następuje próba ponownego doręczenia przesyłki w terminie późniejszym. Informacje o zmianach statusu doręczenia odbiorca otrzymuje drogą mailową.

W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 785 432 785 lub poprzez e-mail: sklep@zaparzymy.pl
Firma Zaparzymy.pl Paulina Kunciw nie odpowiada za błędy kurierów, awarie firm kurierskich, terminali przeładunkowych oraz inne sytuacje losowe wynikające bezpośrednio z działań firm kurierskich.

pixel