Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kuba Serrano Superior na Wakacje

2020-11-27
Kuba Serrano Superior na Wakacje

Jak smakuje ta wycieczka?

Nasza Kuba Serrano Superior to prawdziwa perełka wśród arabik.

Kawę na Kubie zaczęto uprawiać w 1748r. Kraj ten ma bowiem idealne warunki do tego by drzewa kawowców rozwijały się i dawały znakomite plony. Kuba Serrano Superior w porównaniu do innych kaw rosnących na Karaibach uprawiana jest dosyć nisko co sprawia że ma wyjątkowo czysty profil smakowy. 

Jej nuty smakowe to czekolada, karmel, tytoń, trzcina cukrowa oraz orzechy. Charakteryzuje się dosyć wysokim body, espresso przygotowane z tej 100% arabiki pozostawia w ustach przyjemny słodki kawowy smak na długo. Kawa ta idealnie komponuje się z mlekiem choć klasycznie podana bez dodatków jest równie smaczna. Kawa Kuba Serrano Superior ma specyficzny smak i zapach, a kto raz ją powąchał i spróbował już zawsze pozna ten zapach i smak - przyjemny, słodki, cielisty, kojący. Kawa na Kubie jest głównie obrabiana na mokro, tak też jest w przypadku Kuby Serrano Superior.

W czym parzyć Kube Serrano Superior by uwolnić z niej kubańską energię?

Jeżeli chodzi o metody/urządzenia do parzenia Kuby to polecamy te 100% arabikę do ekspresów przelewowych, ciśnieniowych, kawiarki czy drippa. W ekspresie przelewowym czy drippie polecamy przygotowywać bez mleczne opcje a cappuccino czy latte na Kubie Serrano Superior najlepiej będzie smakowało gdy zaparzy się ją w ekspresie ciśnieniowym lub kawiarce.

Kawa kubańska

Skosztuj więc odrobiny Kuby, pozwól zabrać się w podróż do tego ciekawego kawowego zakątka świata! Rozkoszuj się smakiem i aromatem tego co Kubańczycy uważają za jedno ze swoich największych dóbr narodowych. Skorzystaj też z naszej wakacyjnej promocji - tylko przez ten tydzień kawa Kuba Serrano jest dostępna w obniżonej cenie!!! Kup ją tu ;-)

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020

Polecane

pixel