Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dlaczego kawa i herbata to dobry prezent?

2020-11-27
Dlaczego kawa i herbata to dobry prezent?

Z okazji urodzin, imienin, w ramach podziękowania, zadośćuczynienia czy zwyczajnie jako drobnostka podarowana przyjacielowi do którego zaglądnęliśmy w odwiedziny. Dobry na każdą okazję i bez okazji - upominek kawowy, herbaciany lub w połączeniu to coś co ucieszy każdego. Dobrą kawą nikogo nie urazimy, nikt nie poczuje się zobowiązany, istnieje duże prawdopodobieństwo, że gdy podarujemy komuś kawę to i zostaniemy nią poczęstowani (tak że pamiętajcie by wybierać tylko najlepsze ziarna ;) ), herbata owocowa, zielona, czarna, rooibos czy rozkwitająca to tak naprawdę roślinka :) czyli poniekąd obdarujemy kogoś kwiatkiem tylko w innej postaci ;)

Naszym zdaniem najważniejszy argument przemawiający za ideą kawy i herbaty jako upominku jest fakt że można ją wypić lub wypić i zjeść (w przypadku owocowych herbatek) Czy od prezentu można chcieć więcej? ;)

W każdym domu pije się kawę lub herbatę. Jeżeli sami domownicy nie piją to na pewno kupują dla gości! Taki prezent nigdy się nie zmarnuje! Jest ekologiczny i smaczny. A odpowiednio dobrany może mieć prozdrowotny wpływ na obdarowanego!

 

Kawowy zestaw prezentowy

Zaparzymy.pl w kawowo-herbacianych prezentach ma naprawdę sporo propozycji! Począwszy od prostych paczuszek z kawą i herbatą ozdobionych kokardką po olbrzymie kosze prezentowe, które aż ciężko udźwignąć! To wszystko po to by cieszyć i obdarowanych i tych którzy obdarowują! Dawanie cieszy dwie strony :)

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom nasz zespół stworzył zbiór życzeń na różne okazje, które mogą być dołączone do upominku. Indywidualne życzenia też wchodzą w grę! wystarczy że napiszesz do nas a my wydrukujemy Twój pomysł.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020
pixel