Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cykl tajemnice liści - Pocałunek Anioła

2020-06-16
Cykl tajemnice liści - Pocałunek Anioła

Herbata biała i zielona z dodatkami o tajemniczo brzmiącej nazwie Pocałunek Anioła

Tajemniczo brzmiąca nazwa herbaty Pocałunek anioła to kompozycja herbaty białej i zielonej z dodatkami. W roli głównej kryje się tutaj kostka ananasa, płatki róży, kostka papai oraz kawałeczki liofilizowanych truskawek. Herbata ta uwodzi swoim zapachem jeszcze zanim ja zaparzysz.
Jak parzyć/pić herbatę Pocałunek Anioła

Jak przystało na mieszanki biało zielone parzymy ją w temperaturze 75-80 stopni, używając około 2 g suszu na 100 ml wody. Przy parzeniu musimy pamiętać nie tylko o temperaturze ale także o czasie. Optymalnie jest by zmieścić się pomiędzy 2-4 minutami. Po upływie tego czasu zaparzony susz powinniśmy odseparować o naparu. Co dzięki temu uzyskamy? Dzięki wyżej wymienionym procedurom będziemy mogli cieszyć się pysznym, jasnym naparem z przyjemnymi kwiatowo-owocowymi nutami, bez nieprzyjemnej goryczy.

Dlaczego warto pić herbatę zielono białą

Herbatę zielono białą Pocałunek anioła polecamy szczególnie tym, którzy zaczynają swoją przygodę z liściastymi kompozycjami, jak także tym którzy szukają odskoczni od swoich ukochanych Senchy. Biało Zielone mieszanki herbaciane mają w sobie dużą zawartość antyoksydantów, pozytywnie więc wpływają na zdrowie, niwelują zły cholesterol oraz pomagają wzmacniać odporność. Regularnie pite herbaty zielone i herbaty białe pozytywnie wpływają na wzmacnianie zębów oraz dziąseł, mają one działanie antybakteryjne oraz biorą udział w walce z wolnymi rodnikami przez co zapobiegają szybkiemu starzeniu się skóry. Mnogość korzyści wynikających z picia herbaty można wyliczać i wyliczać, dodają do tego jeszcze wyjątkowy i przyjemny smak mamy wspaniała alternatywę do wszelkiego rodzaju sztucznych czy wątpliwego pochodzenia napojów.
Przepis na wyjątkowy Pocałunek Anioła

W upalne dni Pocałunek Anioła pity z kostkami lodu idealnie ochłodzi, a dzięki zawartości teiny czyli herbacianego odpowiednika kofeiny z kawy doda energii do działania. Jeżeli należysz do tych, którzy eksperymentują z kawą i herbatą spróbuj zaparzyć herbatę biało zieloną Pocałunek Anioła na zimno. Uzyskasz nowy smak i jeszcze więcej właściwości prozdrowotnych. Parzenia nie trzeba się bać! Parz na ciepło, na zimno, zwiększaj lub zmniejszaj porcje, czas parzenia czy temperaturę. Nasze porady to tylko jeden z wielu sposobów na dobrą filiżankę herbaty.

Szukaj swojego smaku :-)

My tak robimy i powiemy w sekrecie ze warto.

Dobrej herbaty ;)

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2020

Polecane

pixel